Vaikų vasaros stovykla „Vasaros šypsenų meniu"

Birželio 10 d. prasidėjo vaikų poilsio vasaros stovykla. Jos dalyviai 1-4 klasių mokiniai. Pirma diena skirta susipažinimui, todėl piešėme draugų portretus, žaidėme susipažinimo žaidimus. Vykome į Marijampolės kino teatrą " Spindulys", kur žiūrėjome filmą " Slaptas augintinių gyvenimas 2". Filmas mokiniams labai patiko, grįžę į mokyklą nuotaikingai jį aptarėme, piešėme labiausiai patikusius veikėjus.

Birželio 11 d. turizmo diena. Po ryto rato ir sočių pusryčių mokiniai išvyko į Metelių regioninį parką. Prie apžvalgos bokšto juos pasitiko centro administratorius. Jis mokiniams pravedė edukacinį užsiėmimą, kuriuo metu ne tik gėrėjosi Dusios ežero apylinkių kraštovaizdžiu, bet ir dalyvavo viktorinoje. Smagu buvo pasisupti ant vandens supynių. Nors į mokyklą sugrįžo pavargę, bet po pietų atgavo jėgas ir toliau dalyvavo veiklose, ne tik žaidė, bet ir mokėsi pinti gražias apyrankes. Mergaitės ne tik sau nusipynė, bet ir vadovei padovanojo. Smagu stovykloje tik per daug karšta.