Sidabro vainikėlis bus Šventežerio mokinių rankose

Jau aštuntąjį kartą vykstantis konkursas parodė, kad mūsų šalyje yra daug jaunimo, kuris puoselėja liaudies meną ir laikosi tradicijų. Šių metų kovo 31 dieną vyko ir mūsų regiono Dzūkijos etapas, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji tautodailės puoselėtojai. Galima pasidžiaugti 9 klasės mokiniais: Martynu Kričena, Martynu Mikelioniu ir Elvinu Černiausku.  Taip pat džiugu, kad visi jie pristatė parodai-konkursui  savo darbus – Šiaudinius sodus. Komisija buvo sužavėta, kad vaikinai nebijo kruopštaus darbo ir riša Šiaudinius sodus. Martynas Kričena konkursui pristatė 1 sodą, Elvinas Černiauskas 2 sodus, o Martynas Mikelionis pristatė 5 sodų kolekciją, kuri pelnė pirmąją vietą ir toliau keliauja į respublikinį etapą Kelmėje. Tikimės, kad kruopštus ir įdomus darbas bus apvainikuotas Sidabro vainikėliu.

Apie tai rašo ir Alytaus kultūros centro tinklalapyje. Skaityti

Martynas Mikelionis 9 klasė