Pasaulinė Žemės diena

Žemės diena – diena, kai kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Mūsų mokiniai iškilmingai iškėlė Žemės vėliavą, o laikotarpis nuo kovo 20d. iki balandžio 20d. pavadintas Žemės mėnesiu. Šį mėnesį vyks įvairios veiklos: klasės valandėlėse diskutuosime apie aplinkos saugos problemas, žiūrės mokiniai video, geografijos, gamtos, biologijos, lietuvių k. mokytojos kalbės apie oro taršą, kritulius, medžių reikšmę žmogui, vyks virtuali paroda iš antrinių žaliavų ,,Jie atgimsta dar kartą”, pradinių klasių mokiniai piešia piešinius tema ,,Žmogaus dovana Žemei”.

Pasigrožėkite bundančios gamtos mokinių fotografijomis. Kviečiame ir jus fiksuoti, grožėtis ir dalintis gražiais pavasario vaizdais.

Organizatoriai 7 kl. ir J. Juškauskaitė

Nuotraukas ir darbelius žiūrėkite nuotraukų galerijoje arba pasirinkę nuorodą: