Mokyklinių autobusiukų tvarkaraščiai

 

DĖMESIO!

2021 m. nuo rugsėjo 2 d. mokykliniai autobusiukai  mokinius į mokyklą veš sekančiu grafiku:

IVECO DAILY – mokyklinio autobuso grafikas (vairuotojas Algis Norkevičius):

Straigiai- 7.00 val.

Janėnai – 7.03 val.

Babrai – 7.14 val.

Prapuntai – 7.18 val.

Mikyčiai – 7.23 val.

Lazdijai – 7.38 val.

Staidariai – 7.41 val.

Nemajūnai – 7.46 val.

Agariniai – 7.50 val.

 

MERSEDES BENZ-  mokyklinio autobuso grafikas (vairuotojas Gvidas Jurkonis):

               Buckūnai- 6.50 val.

               Babrauninkai- 6.57 val.

               Skovagaliai – 7.05 val.

               Seimeniškiai- 7.15 val.

               Stebuliai- 7.19 val.

               Pryga- 7.23 val.

               Teizininkai- 7.26 val.

               Šventežeris – 7.32 val.

               Ročkiai – 7.42 val.

Burakavas – 7.53 val.

               Šventežeris – 7.57 val.         

 

IVECO DAILY – mokyklinio autobuso grafikas (vairuotojas Skirmantas Mickevičius):

Panarvė – 6.50 val.

Verstaminai – 7.00 val.

Komenka- 7.05 val.

Vestaminai 2- 7.10 val.

Giraitė - 7.15 val.

Barčiai- 7.25 val.

Giraitė 2 – 7.30 val.

Teizai- 7.40 val.

Šventežeris- 7.55 val.