Meilė tėvynei dega visų širdyse

Šių metų Vasario 14-ąją dieną meilė spinduliavo ne tik draugams, bet ir Tėvynei.

Šventežerio mokykloje vyko renginys, skirtas Vasario 16-ajai.  Šventė prasidėjo Lietuvos himnu.

Renginio vedėjai pristatė svečius: Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narį Benių Rūtelionį, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Lazdijų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausiąsias tyrėjas, bendruomenės pareigūnes, Ugnę Kalinauskienę  ir Renatą Ribinskienę.

Mokinių skaitomas eiles keitė svečių pasisakymai. Savo nuostabų sveikinimą Lietuvai surengė mažieji mokinukai. Dainas Tėvynei skyrė mergaičių ansamblis, kurio vadovė Asta Sujetienė.

Su pirmo pusmečio rezultatais supažindino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elžbieta Kamorūnienė. Mokyklos direktorius Artūras Čiurlionis geriausius mokinius pamalonino dovanėlėmis.

Mokinių tėveliai turėjo galimybę ne tik paklausyti koncerto, bet ir pabendrauti su mokytojais.

Bendruomenę sujungę didžiulė meilė Tėvynei ir vieni kitiems.

9 klasės mokiniai: Rusnė, Evelina ir Martynas.