Mūsų mokykla tapo dar išmanesnė

Nuo balandžio 30-os dienos mūsų mokykloje prasidėjo nuotolinis mokymas. Dėl karantino jau dvi savaites mokiniai ir mokytojai intensyviai naudojasi informacinėmis technologijomis, kurios leidžia mokytojams bendrauti su mokiniais, aiškintis teoriją ir atlikti užduotis Mokytojai ir mokiniai naudojasi tokiomis programėlėmis: Zoom, Messenger bei Eduka  klase. Paklausus mokinių bei mokytojų, kaip jiems sekasi bendrauti,  visi vieningai atsakė, kad pasiilgo mokyklos, nes bendravimas per atstumą labai vargina.

Labai gaila, bet dabar taip jau yra.  Laikas juda į priekį ir visi jau pripranta prie nuotolinį mokymosi. Tikėkimės, kad netrukus sugrįšim į mokyklą ir ten vėl skambės mokyklos skambutis. Visi norime sugrįžti ir judėti įprastu ritmu.

Jaunųjų žurnalistų būrelis