Klasės valandėlė su policijos pareigūne

Šiuo įtemtu laikotarpiu, kai negalime susitikti, paspausti vienas kitam ranką, lieka tik bendravimas nuotoliniu būdu. Kiekvienas susitikimas, kad ir virtualus, labai naudingas. Šiandien, vasario 11 dieną, tokį susitikimą dešimtos klasės mokiniams surengė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Renata Ribinskienė. Pareigūnė kalbėjo apie bendravimo internetinėje aplinkoje kultūrą, tykančius pavojus. Akcentavo, kad padaugėjo patyčių elektroninėje erdvėje. Mokiniai ne tik įdėmiai klausėsi, bet ir dalinosi savo patirtimis, diskutavo.

Renata Ribinskienė informavo ir apie internetinės prekybos pavojus, pateikė pavyzdžių. Įspėjo, kad negalima priimti į draugų būrį internetinėje erdvėje tų, kurių nepažįstame, pirkti prekių iš neaiškių pardavėjų, susivilioti lengvai uždirbamais pinigais ar neaiškiais laimėjimais.

Klasės valandėlė prabėgo akimirksniu. Dar norėjosi ir paklausti, ir pabendrauti, bet baigėsi laikas ir teko atsisveikinti. Pareigūnė pažadėjo dar aplankyti dešimtokus ir pabendrauti. Tikimės, kad kalbėsimės jau ne nuotoliniu būdu.