Kaziuko mugė šurmuliavo ir Šventežerio mokykloje

Kovo 4-tą dieną tradicinė Kaziuko mugė mūsų mokykloje vyko jau  14-ąjį kartą. Šiemet kaip niekada mūsų buvo labai gausus būrys. Dūkome, šokome, dainavome kartu su Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos folklorinių šokių kolektyvu ,,Voverėlė“( vadovė Birutė Vžesniauskienė). Dirbome daugelyje dirbtuvėlių, tokių kaip: verbų rišimas, baltiškų simbolių piešimas, Kaziuko širdelių kepimas, apyrankių pynimas ir dar daugelyje kitų.

Į mūsų Kaziuko mugę atskubėjo labai garbingi svečiai – merė A. Miškinienė ir atstovai iš Lazdijų rajono savivaldybės.  Ir ne tik  jie, bet į mūsų šventę atvyko jaunieji verslininkai iš viso Lazdijų rajono. Šventė buvo labai smagi, bei nuotaikinga. Renginį vedė 8 kl mokiniai, o jį savo muzika ir dainomis paįvairino mūsų mokyklos mažieji mokinukai.

Labai džiugu, kad šventė buvo labai smagi ir nuotaikinga.

9 klasės mokinys Martynas Mikelionis