„GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“

Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines Šventežerio mokyklos 10 klasės mokiniai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Kovo 11-osios išvakarėse mokiniai susijungė į vieną draugystės žiedą, kuris suvienijo ne tik mintis, bet ir visų širdis.

Mintimis apie Lietuvos laisvės kelią kovo 10 dieną pasidalino visi 10 klasės mokiniai, o Lietuvos trispalvė vėliava savo kelionę pradėjusi Seirijuose, keliaudama iš rankų į rankas, ją tęsė per Straigius, Janėnus, Stebulius, Teizininkus, Teizus, Lazdijus, Mikyčius, Prapuntus, Babrus. Šventežeryje, prie mokyklos, suplevėsavo gražiausiomis spalvomis: geltona, žalia, raudona.

Nešdami vėliavą per savo gyvenvietes jautėmės laisvi, laimingi ir dėkingi tiems, kurie prisidėjo prie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo.

Žiūrėti nuotraukas čia

10 klasės mokinys Martynas Mikelionis